Naga MarketsAż 10 spółek odnotowało rekord notowań w środę. Akcje Allegro zyskały na zamknięciu aż 3,19%!10 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Cztery spółki odnotowały dziś poziom rocznego minimum (Gaming Factory PDA, Pragmaink, ITMtrade oraz Reino). Liderem wzrostów na zamknięciu była spółka PBG, której walory drożały o ponad 119%!

  • 10 spółek osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Cztery spółki odnotowały natomiast najniższy poziom w tym czasie (Gaming Factory PDA, Pragmaink, ITMtrade oraz Reino).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt – 379 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia środowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Wzrosty na głównych indeksach GPW

Środowa sesja na GPW zakończyła się na sporym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu aż 1,42%, a WIG zakończył sesję 1,42% nad kreską. 10 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Interbud zyskały na zamknięciu sesji ponad 18% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Środowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz bardzo umiarkowanymi obrotami. Przekroczyły one 1,01 mld zł. Najbardziej popularne były walory CD Projekt, które zakończyły czwartkową sesję 0,49% na plusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 379 mln zł i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu KGHM, z obrotami na poziomie 67 mln zł.

Największe obroty podczas środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here