Naga MarketsAxiTrader zmienia nazwę na Axi i zostaje sponsorem Manchester City FCBroker znany wcześniej jako AxiTrader zmienił nazwę na Axi. Rebranding to jednak nie wszystko, Axi został bowiem sponsorem angielskiego klubu piłkarskiego Manchester City.

  • AxiTrader zmienił się w Axi
  • Umowa sponsorska z Manchester City FC ma budować świadomość marki
  •  Broker Axi działa obecnie w ponad 100 krajach

Axi sponsorem Manchester City FC

Partnerstwo z klubem piłkarskim jest pierwszą dużą sportową umową sponsorską brokera i optymistyczne jest, że stworzy ona świadomość marki wśród fanów piłki nożnej.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

– W Axi chodzi przede wszystkim o zapewnienie naszym klientom przewagi. Kiedy zaczęliśmy rozważać ponowne wprowadzenie naszej marki, poczuliśmy, że istnieje wiele podobieństw do tego, jak wiodące kluby piłkarskie na świecie koncentrują się na zdobywaniu przewagi konkurencyjnej, a Manchester City uosabia to na boisku i poza nim – powiedział dyrektor handlowy Axi Louis Cooper.

Dzięki umowie sponsorskiej, Axi będzie mógł promować się na stadionie Etihad – macierzystym obiekcie Manchester City FC oraz obiektach cyfrowych.

– Odświeżenie marki Axi i partnerstwo z Manchesterem City jest częścią naszej strategii mającej na celu uczynić naszą markę, wielokrotnie nagradzane usługi i portfolio produktów bardziej dostępnymi dla większej liczby traderów w ponad 100 krajach, w których działamy – dodał Louis Cooper.

AXI Trader
Handluj najbardziej popularnymi CFD na kryptowaluty.
WYPRÓBUJ

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here