Naga MarketsAxie Infinity, oparta na Ethereum, inspirowana Pokémonami gra, która pozwala zbierać pokemonopodobne stworki, dodała teraz do rozgrywki coś potencjalnie bardziej fascynującego: prawdziwe złoto.

  • Axie Infinity pozwoli walczyć graczom o złoto.
  • Gra jest oparta na Ethereum.

Axie Infinity, czyli walka o “pokemony” i złoto

Twórcy gry opartej na Ethereum nawiązali współpracę z Digix, aby wprowadzić do gry specjalne tokeny Axie-DGX, które można zbierać i wymieniać na natywny token DGX Digix ze złotym zabezpieczeniem (jeden DGX odpowiada jednemu gramowi złota).

Te artykuły również Cię zainteresują
Od dziś do 2 sierpnia kampania Golden Season w grze będzie dostarczać graczom nowe tokeny Axie-DGX o wartości 1500 USD w losowych airdropach. Tokeny Axie-DGX można wymienić po kursie 100 000 tokenów Axie-DGX na jeden token DGX. W chwili pisania tego tekstu CoinGecko ustala cenę DGX na ok. 60 USD za token.

Ta inicjatywa podnosi narrację typu„ graj, by zarobić” na nowy poziom – przekazał w komunikacie współzałożyciel Axie Infinity i dyrektor operacyjny, Aleksander Leonsard Larsen. – Po raz pierwszy gracze mogą zarobić prawdziwe złoto, po prostu grając w grę. Eksperymenty zorientowane na użytkownika, które przynoszą korzyści i wynagradzają graczy, są kluczem do dalszego wdrażania technologii blockchain – dodał.

Ta współpraca z Axie Infinity jest nie tylko kamieniem milowym dla Digix, ale także dla rozwoju cyfrowego złota, podkreślając jego korzyści w wielu branżach, w tym w grach – powiedział współzałożyciel Digix i dyrektor operacyjny Shaun Djie w komunikacie. – Dostarczając w grze walutę, która jest zabezpieczona złotem, sprawdzonym przez lata zasobem, pozostajemy wierni naszej wizji demokratyzacji dostępu do złota i dalej prezentujemy innowacyjne przypadki użycia cyfrowego złota – dodał.

Token

Axie Infinity ostatnio odnotowało wzrost ceny swojego tokena Small Love Potion (SLP), który służy w grze do rozmnażania stworzeń, które są głównymi bohaterami rozgrywki.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here