Naga MarketsWraz z początkiem września rozpoczęliśmy nowy cykl analiz, w którym testujemy i sprawdzamy skuteczność różnych strategii dla Opcji Binarnych. Do tej pory sprawdziliśmy już strategie:

Zgodnie z obietnicą, dziś przyszedł czas na przedstawienie kolejnej strategi, którą testować będziemy przez najbliższe dwa tygodnie.


Oryginalnie, strategia Awesome SMA, którą testować będę przez najbliższe dwa tygodnie jest 5 minutową strategią dla opcji a sygnałów szukać należy na interwale 1-minutowym. Ponieważ 3 ostatnio testowane strategie dotyczyły tego interwału oraz po krótkim przejrzeniu wykresów uznałem, że zwiększymy interwał do 5-minutowego a okres wygasania opcji do 25 minut. Jeżeli strategia okaże się nieskuteczna, to po tygodniu zmienimy interwał na “oryginalny”.

Podstawowe założenia

Strategia Awesome SMA opiera się na dwóch standardowych wskaźnikach, które powinniśmy znaleźć na każdej platformie webowej bądź MT4. Tymi wskaźnikami są:

Opcja CALL

  • świeca zdecydowanie przebija od dołu SMA 100
  • Awesome Oscilator wskazuje kolor zielony
  • Okres wygaśnięcia opcji to 25 minut a więc 5 kolejnych świec na wykresie M5.

Opcja PUT

  • świeca zdecydowanie przebija od góry SMA 100
  • Awesome Oscilator wskazuje kolor czerwony
  • Okres wygaśnięcia opcji to 25 minut a więc 5 kolejnych świec na wykresie M5.

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDywidenda = zysk? Spore wahania wartości Portfela
Następny artykułADX EMA II – podsumowanie testów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here