TMS


Wraz z początkiem września rozpoczęliśmy nowy cykl analiz, w którym testujemy i sprawdzamy skuteczność różnych strategii dla Opcji Binarnych. Do tej pory sprawdziliśmy już strategie:

Zgodnie z obietnicą, dziś przyszedł czas na przedstawienie kolejnej strategi, którą testować będziemy przez najbliższe dwa tygodnie.


Oryginalnie, strategia Awesome SMA, którą testować będę przez najbliższe dwa tygodnie jest 5 minutową strategią dla opcji a sygnałów szukać należy na interwale 1-minutowym. Ponieważ 3 ostatnio testowane strategie dotyczyły tego interwału oraz po krótkim przejrzeniu wykresów uznałem, że zwiększymy interwał do 5-minutowego a okres wygasania opcji do 25 minut. Jeżeli strategia okaże się nieskuteczna, to po tygodniu zmienimy interwał na “oryginalny”.

Podstawowe założenia

Strategia Awesome SMA opiera się na dwóch standardowych wskaźnikach, które powinniśmy znaleźć na każdej platformie webowej bądź MT4. Tymi wskaźnikami są:

Opcja CALL

  • świeca zdecydowanie przebija od dołu SMA 100
  • Awesome Oscilator wskazuje kolor zielony
  • Okres wygaśnięcia opcji to 25 minut a więc 5 kolejnych świec na wykresie M5.

Opcja PUT

  • świeca zdecydowanie przebija od góry SMA 100
  • Awesome Oscilator wskazuje kolor czerwony
  • Okres wygaśnięcia opcji to 25 minut a więc 5 kolejnych świec na wykresie M5.

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułDywidenda = zysk? Spore wahania wartości Portfela
Następny artykułADX EMA II – podsumowanie testów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here