AVA Trade

AVA Trade nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

AvaTrade

Jest wiodącym brokerem internetowym o zasięgu globalnym. Spółka rewolucjonizuje branżę obrotu online, oferując innowacyjne środowisko transakcyjne zorientowane na klienta, oparte na najbardziej zaawansowanych platformach. AvaTrade powstała w 2006 r., za swoją główną misję obierając uzdalnianie inwestorów do prowadzenia obrotu z pewnością siebie.

W naszej działalności kierujemy się zasadami uczciwości i innowacji, zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu, a nasze wysiłki koncentrujemy na uzdalnianiu inwestorów na wszystkich poziomach do wyzwolenia drzemiącego w nich potencjału. Poprzez naszą obsługę klienta, bogaty asortyment instrumentów i platform oraz inne niezrównane usługi, dążymy do zapewnienia naszym klientom przyjemnego doświadczenia obrotu.

MANCHESTER CITY GLOBALNYM PARTNEREM AVATRADE

AvaTrade, dotychczasowy Partner Regionalny Manchesteru City w Chinach, Azji i Ameryce Łacińskiej, zostaje wieloletnim globalnym partnerem klubu.

Wiodący broker internetowy rozszerza swoją rolę jako Partner Tradingowy Klubu Manchester City, klub piłkarski z angielskiej Premier League, ogłosił nowe wieloletnie partnerstwo ze spółką AvaTrade, która została Oficjalnym Globalnym Partnerem Tradingowym klubu. Nowa umowa rozszerza dotychczasową rolę AvaTrade jako partnera regionalnego Manchesteru City w Chinach, Azji i Ameryce Łacińskiej.

Dzięki temu partnerstwu AvaTrade oferuje swoim klientom na całym świecie oraz swoim partnerom biznesowym ekskluzywne promocje, nagrody i wycieczki VIP na Etihad Stadium w Manchesterze, dając im coś, czego nie można kupić za pieniądze.

 

Starszy Wiceprezes ds. Partnerstwa w City Football Group, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy nowe partnerstwo i przedłużenie naszego stosunku z AvaTrade. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania AvaTrade na rzecz innowacji i jej wiodącej roli w branży – są to wartości, które podzielamy w Manchesterze City. Jesteśmy podekscytowani kontynuacją naszego stosunku z AvaTrade i możliwością dotarcia do większej liczby fanów City na całym świecie.

 

Dáire Ferguson, Prezes Zarządu AvaTrade, stwierdził: „Dla AvaTrade, jednego z najbardziej regulowanych i zaufanych brokerów w branży, globalne partnerstwo z Manchesterem City stanowi ważny krok w udostępnianiu obrotu ludziom na całym świecie. To ważne, aby każdy fan footballu i każdy inwestor na całym świecie wiedział, że jeśli z determinacją będą dążyć do osiągnięcia swoich celów, nie ma dla nich żadnych limitów. Naszym klientom oferujemy najlepszą możliwą technologię, narzędzia, systemy i szkolenia; oni z kolei mogą przekuć tę wiedzę w sukces finansowy na naszych platformach transakcyjnych.

 

Przez ponad 12 lat swojej działalności AvaTrade stała się jednym z głównych graczy na internetowym rynku finansowym i zdobyła zaufanie wielu zadowolonych klientów. W pierwszej kolejności zobowiązaliśmy się do oferowania niezrównanych usług wszystkim naszym klientom.

Od początku naszej działalności pracujemy na opinię lidera rewolucji w obrocie online, tworząc solidne, zorientowane na użytkownika środowisko transakcyjne oparte na najbardziej zaawansowanych platformach i regulowane na 5 kontynentach.
Rezultaty mówią same za siebie – obecnie AvaTrade ma ponad 200.000 zarejestrowanych inwestorów na całym świecie, którzy każdego miesiąca zawierają ponad 2 mln transakcji. Jako klient AvaTrade możesz być pewien, że otrzymasz możliwości wyboru, wsparcie i bezpieczeństwo, jakiego potrzebujesz

Rozpocznij obrót z AvaTrade już dziś i odbierz bonus dla nowych klientów w wysokości do 10.000 $ lub wypróbuj jedną z naszych platform transakcyjnych bez ryzyka z 21-dniowym rachunkiem demo.

AvaTradeGO – INNOWACYJNA APLIKACJA DLA WIZJONERSKIEGO TRADERA

Ułatwiony Trading

Doświadcz płynnego handlu dzięki wyrafinowanemu panelowi nawigacyjnemu, wyposażonemu w zestaw intuicyjnych narzędzi zarządzania, przejrzyste wykresy, powiększanie szczegółów i wiele innych przydatnych funkcji unikalnych dla tej aplikacji.
Dzięki AvaTradeGO twój handel będzie prostszy niż kiedykolwiek, ponieważ aplikacja zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące otwierania transakcji, informacje zwrotne o Twojej aktywności i wsparcie wtedy, gdy go potrzebujesz. Zarządzaj wieloma kontami MT4 i przełączaj się między kontami demonstracyjnymi, realnymi o stałych i zmiennych spreadach, aby uzyskać wszystkie potrzebne dane dotyczące transakcji, używając tych samych danych logowania AvaTrade.

Trendy rynkowe – technologia dostępna tylko w AvaTradeGO

Śledź rozwój rynków w czasie rzeczywistym dzięki tej niesamowitej funkcji szybkiego monitorowania trendów społecznych w żywej społeczności traderskiej AvaTrade. Poznaj jej możliwości technologiczne, które pomogą Ci uzyskać dostęp do kluczowych informacji finansowych dla przejrzystej analizy tego, co jest ważne dziś.

Wszystkie Twoje instrumenty handlowe są połączone, aby pomóc Ci w podejmowaniu trafnych i dokładnych decyzji. Pokazują Ci, co inni handlowcy kupują i sprzedają, jakie są zachowania rynkowe i prezentują wizualizacje z aktualnymi informacjami.

Edukacja i pogłębianie wiedzy odgrywa istotną rolę w procesie udoskonalania inwestorów do prowadzenia obrotu z pewnością siebie. W związku z tym AvaTrade przykłada dużą wagę do opracowywania najwyższej jakości materiałów edukacyjnych oraz szkoleń dla inwestorów z zakresu rynków i obrotu.

W naszym portofio znajdują się ebooki, które są doskonałym uzupełnieniem edukacji w domowym zaciszu. Nieocenionym wsparciem merytorycznym dla naszych inwestorów są cotygodniowe bezpłatne webinary dla inwestorów na wszystkich poziomach – od początkujących po ekspertów, dostępne na Kurs Inwestora oraz codzienne analizy rynkowe. Współpracujemy z wykwalifikowanymi ekspertami z krajowych i zagranicznych uczelni wyższych, którzy są również prelegentami na naszych konferencjach edukacyjnych. Nasze katalogi z najciekawszymi i najbardziej popularnymi trendami inwestycyjnymi cieszą się bardzo dużą popularnością będąc jednocześnie uważane za inspiracje inwestycyjne.

Ponadto cały czas rozwijamy nasz segment edukacyjny, realizując naszą misję inspirowania ludzi do poszerzania horyzontów i rozwijania umiejętności transakcyjnych.

Z centralą w Dublinie w Irlandii i 16 oddziałami na całym świecie, AvaTrade podlega nadzorowi sześciu organów regulacyjnych w UE, Japonii, Australii, na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i na Bliskim Wschodzie. Podstawowym polem zaangażowania brokera jest umożliwianie ludziom inwestowania i prowadzenia obrotu z pewnością siebie w innowacyjnym i wiarygodnym środowisku, ze wsparciem niezrównanej technologii i obsługi klienta, i z bezkompromisową uczciwością.

 

Wierzymy, że bezpieczne środowisko transakcyjne ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu na rynkach. Jako klient AvaTrade znajdziesz spokój i komfort, jaki zapewnia obrót z brokerem o ustalonej pozycji w oficjalnie regulowanym środowisku.

 

Klienci AvaTrade mogą być spokojni, wiedząc, że są w dobrych rękach. Nasi przedstawiciele działu obsługi klienta są dostępni 24/5 w 14 językach, gotowi by pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy dotyczące obrotu. Doskonała obsługa połączona z dogłębną wiedzą na temat różnych rynków finansowych pozwala naszym inwestorom wchodzić na rynki z pewnością siebie. Po dokonaniu pierwszej wpłaty w wysokości 1.000 $ lub wyższej zostanie Ci przydzielony dedykowany Opiekun Klienta, który pomoże Ci przy pierwszych transakcjach, nauczy Cię korzystać z naszych platform transakcyjnych i udzieli Ci informacji na temat wszelkich spraw dotyczących rynków.

 

Z naszym zespołem wsparcia możesz kontaktować się telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo, dlatego zawsze będziesz miał z kim porozmawiać – w swoim języku – w godzinach otwarcia rynków.

 

Wsparcie polskim Klientom zapewnia biuro mieszczące się w centrum Warszawy, przy ul. Widok 8, piętro 6. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00; zapraszamy na indywidualne spotkania przy filiżance kawy.

 

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny, nasi eksperci czekają na Twój telefon pod numerem: 22 690 66 66, a jeśli wolisz kontakt mailowy napisz na adres: support@avatradepolska.pl.

ico Capital.com
Capital.com CFD Trading App
Free
Pobierz aplikację Pobierz aplikację