XTB

AvaTrade – informacje o brokerze

AvaTrade jest wiodącym brokerem internetowym o zasięgu globalnym. Spółka rewolucjonizuje branżę obrotu online, oferując innowacyjne środowisko transakcyjne zorientowane na klienta, oparte na najbardziej zaawansowanych platformach.

AvaTrade powstała w 2006 r., za swoją główną misję obierając uzdalnianie inwestorów do prowadzenia obrotu z pewnością siebie.

 

W naszej działalności kierujemy się zasadami uczciwości i innowacji, zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu, a nasze wysiłki koncentrujemy na uzdalnianiu inwestorów na wszystkich poziomach do wyzwolenia drzemiącego w nich potencjału.

 

Poprzez naszą obsługę klienta, bogaty asortyment instrumentów i platform oraz inne niezrównane usługi, dążymy do zapewnienia naszym klientom przyjemnego doświadczenia obrotu.

AvaTradeGO – INNOWACYJNA APLIKACJA DLA WIZJONERSKIEGO TRADERA

Ułatwiony Trading

Doświadcz płynnego handlu dzięki wyrafinowanemu panelowi nawigacyjnemu, wyposażonemu w zestaw intuicyjnych narzędzi zarządzania, przejrzyste wykresy, powiększanie szczegółów i wiele innych przydatnych funkcji unikalnych dla tej aplikacji.

 

Dzięki AvaTradeGO twój handel będzie prostszy niż kiedykolwiek, ponieważ aplikacja zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące otwierania transakcji, informacje zwrotne o Twojej aktywności i wsparcie wtedy, gdy go potrzebujesz.

 

Zarządzaj wieloma kontami MT4 i przełączaj się między kontami demonstracyjnymi, realnymi o stałych i zmiennych spreadach, aby uzyskać wszystkie potrzebne dane dotyczące transakcji, używając tych samych danych logowania AvaTrade.

 

Trendy rynkowe – technologia dostępna tylko w AvaTradeGO

 

Śledź rozwój rynków w czasie rzeczywistym dzięki tej niesamowitej funkcji szybkiego monitorowania trendów społecznych w żywej społeczności traderskiej AvaTrade. Poznaj jej możliwości technologiczne, które pomogą Ci uzyskać dostęp do kluczowych informacji finansowych dla przejrzystej analizy tego, co jest ważne dziś.

 

Wszystkie Twoje instrumenty handlowe są połączone, aby pomóc Ci w podejmowaniu trafnych i dokładnych decyzji. Pokazują Ci, co inni handlowcy kupują i sprzedają, jakie są zachowania rynkowe i prezentują wizualizacje z aktualnymi informacjami.

 

Edukacja i pogłębianie wiedzy odgrywa istotną rolę w procesie udoskonalania inwestorów do prowadzenia obrotu z pewnością siebie. W związku z tym AvaTrade przykłada dużą wagę do opracowywania najwyższej jakości materiałów edukacyjnych oraz szkoleń dla inwestorów z zakresu rynków i obrotu.

 

W naszym portofio znajdują się ebooki, które są doskonałym uzupełnieniem edukacji w domowym zaciszu. Nieocenionym wsparciem merytorycznym dla naszych inwestorów są cotygodniowe bezpłatne webinary dla inwestorów na wszystkich poziomach – od początkujących po ekspertów, dostępne na Kurs Inwestora oraz codzienne analizy rynkowe.

 

Współpracujemy z wykwalifikowanymi ekspertami z krajowych i zagranicznych uczelni wyższych, którzy są również prelegentami na naszych konferencjach edukacyjnych. Nasze katalogi z najciekawszymi i najbardziej popularnymi trendami inwestycyjnymi cieszą się bardzo dużą popularnością będąc jednocześnie uważane za inspiracje inwestycyjne.

 

Ponadto cały czas rozwijamy nasz segment edukacyjny, realizując naszą misję inspirowania ludzi do poszerzania horyzontów i rozwijania umiejętności transakcyjnych.

 

Z centralą w Dublinie w Irlandii i 16 oddziałami na całym świecie, AvaTrade podlega nadzorowi sześciu organów regulacyjnych w UE, Japonii, Australii, na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i na Bliskim Wschodzie. Podstawowym polem zaangażowania brokera jest umożliwianie ludziom inwestowania i prowadzenia obrotu z pewnością siebie w innowacyjnym i wiarygodnym środowisku, ze wsparciem niezrównanej technologii i obsługi klienta, i z bezkompromisową uczciwością.

 

Wierzymy, że bezpieczne środowisko transakcyjne ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu na rynkach. Jako klient AvaTrade znajdziesz spokój i komfort, jaki zapewnia obrót z brokerem o ustalonej pozycji w oficjalnie regulowanym środowisku.

 

Klienci AvaTrade mogą być spokojni, wiedząc, że są w dobrych rękach. Nasi przedstawiciele działu obsługi klienta są dostępni 24/5 w 14 językach, gotowi by pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy dotyczące obrotu. Doskonała obsługa połączona z dogłębną wiedzą na temat różnych rynków finansowych pozwala naszym inwestorom wchodzić na rynki z pewnością siebie.

 

Po dokonaniu pierwszej wpłaty w wysokości 1.000 $ lub wyższej zostanie Ci przydzielony dedykowany Opiekun Klienta, który pomoże Ci przy pierwszych transakcjach, nauczy Cię korzystać z naszych platform transakcyjnych i udzieli Ci informacji na temat wszelkich spraw dotyczących rynków.

 

Z naszym zespołem wsparcia możesz kontaktować się telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo, dlatego zawsze będziesz miał z kim porozmawiać – w swoim języku – w godzinach otwarcia rynków.

 

Wsparcie polskim Klientom zapewnia biuro mieszczące się w centrum Warszawy, przy ul. Konstruktorskiej 11, piętro 4. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00; zapraszamy na indywidualne spotkania przy filiżance kawy.

 

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny, nasi eksperci czekają na Twój telefon pod numerem: +(48)12 251 80 98, a jeśli wolisz kontakt mailowy napisz na adres: support@avatradepolska.pl.