Naga MarketsPodobno nic tak nie łączy jak piłka nożna. Wiedzą o tym największe koncerny, które sponsorując kluby piłkarskie próbują dotrzeć do milionów fanów tego sportu rozsianych na całym globie. Wie o tym również AvaTrade, które ogłosiło właśnie podjęcie współpracy z brytyjskim Manchester City. 


Niejednokrotnie informowaliśmy o podobnych umowach partnerskich. Brokerzy rynku forex najwyraźniej upodobali sobie angielską ligę, gdyż w połowie minionego roku partnerem Everton został Blackwell Global.

Bez wątpienia decyzja AvaTrade ma wymiar marketingowy. Manchester City rozpoznawany jest zarówno w Europie jak również w Azji czy Ameryce Południowej. Na mecze drużyny przychodzą tłumy, które mogą stać się potencjalnymi klientami brokera.

Jak donoszą media, umowa pomiędzy klubem a AvaTrade zakłada również cykliczne przyznawanie puli aktywności exclusive. W ich skład wchodzą między innymi bilety na mecze, gadżety MC czy wycieczki premium po stadionie klubu. Fani Manchesteru z całą pewnością zainteresowani będą taką formą promocji AvaTrade.


Już teraz skorzystaj z serii darmowych materiałów edukacyjnych i dołącz do Strefy eLearn portalu Comparic.pl!

Cieszę się, że mogę poinformować o podjęciu współpracy z AvaTrade. Zarówno AvaTrade jak i Manchester City są oddani by w pełni zadowolić naszych fanów czy klientów. Oba podmioty dzieli pasja do innowacji i bycia liderem naszych branż. Z nadzieją patrzę na zbliżający się sezon – komentuje najnowszą umowę partnerską wiceprezes Manchester City, Damian Willoughby.

Sponsorowanie drużyn sportowych i poszczególnych atletów staje się w ostatnim czasie coraz powszechniejsze wśród brokerów FX i opcji binarnych. Piłka nożna to jednak nie jedyny kierunek – przykładowo XM jest oficjalnym partnerem Usaina Bolta, a FXTM od końca lutego 2017 wspiera drużynę Formuły 1 Force India.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here