Naga Markets

Autorskie rozwiązania Sygnis dla branży obronnej  na MSPO w KielcachNotowana na NewConnect deeptechowa spółka prowadząca projekty R&D w zakresie technologii hardware’owych prezentuje autorskie rozwiązania dla branży obronnej na MSPO w Kielcach. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży obronnej na świecie, w którym uczestniczą czołowi branżowi producenci i klienci.

MSPO w Kielcach

Dzięki niedawnej akwizycji Zmorph, Grupa Sygnis stała się największą grupą w polskiej branży druku 3D. Nowatorskie rozwiązania Sygnis i Zmorph dla branży obronnej można bliżej poznać na stoisku B65, gdzie grupie Sygnis towarzyszy także firma 3YourMind. Sygnis, która jako pierwsza na świecie stworzyła technologię druku 3D ze szkła niskotemperaturowego, aktywnie uczestniczy w wydarzeniach targowych. Podczas dzisiejszych warsztatów Photonics 4 Defence, organizowanych przez Polską Platformę Technologiczną Fotoniki, zaprezentuje swoje technologie i produkty, m.in. Syglass_01. Stworzona przez Sygnis drukarka 3D umożliwia minimum czternastokrotne skrócenie procesu produkcji jednego włókna światłowodu, a możliwe zastosowania obejmują m.in. sektory cyberbezpieczeństwa i obronności.– Podczas targów MSPO pokazujemy jak za pomocą naszych technologii i produktów jesteśmy w stanie efektywnie odpowiadać na coraz większe wyzwania i zapotrzebowanie na innowacje w branży obronnej. Prezentujemy systemy serwisowe dla wojska oraz konkretne zastosowania druku 3D w branży obronnej. Jednym z naszych autorskich produktów jest innowacyjna w skali świata maszyna Syglass_01. Pozwoli realizować dotychczas nieosiągalne projekty z zakresu optyki, fotoniki czy cyberbezpieczeństwa – komentuje Andrzej Burgs, Prezes Zarządu Sygnis SA.

Sygnis obecnie jest w trakcie realizacji strategii rozwoju na lata 2022- 2027, której celem jest stanie się największą firmą innowacji hardware w Europie Środkowej i Wschodniej. W poprzednim tygodniu spółka poinformowała o podpisaniu umowy w sprawie sprzedaży marki Mode_360. Transakcja ta wpisuje się w strategię rozwoju spółki, która koncentruje swoją działalność wokół kluczowych projektów hardware w segmencie druku 3D. Cena początkowa sprzedaży Mode z tytułu sprzedaży praw własności intelektualnej oraz środków trwałych to ponad 2 mln zł. Ostateczna kwota transakcji, uwzględniająca także płatności w transzach z tytułu relacji z siecią podmiotów agencyjnych dystrybuujących produkty związane z fotografią produktową, może wynieść nawet 9 mln zł.

Zobacz również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here