Naga Markets

Automatyzacja arbitrażu na giełdzie kryptowalut – zysk bez ryzykaArbitraż jest starą i dobrze znaną inwestorom na całym świecie metodą pomnażania kapitału. Opiera się na prostej zasadzie kupna danego aktywa na rynku, na którym jego cena jest niższa w celu szybkiej odsprzedaży na innym rynku, na którym wycena jest wyższa.

Na czym polega arbitraż

Realizacja takiej transakcji jest możliwa praktycznie bez ponoszenia ryzyka. Kluczem jest jednak znalezienie takiego aktywa na różnych rynkach, którego wycena jest na tyle odmienna, że pokrywa koszty transakcyjne i pozostawia satysfakcjonujący zysk dla inwestora, i tu z pomocą przychodzi nam technologia. Na rynku inwestycyjnym możemy znaleźć firmy oferujące rozwiązania informatyczne automatyzujące cały proces szacowania opłacalności transakcji po relizacje tranzakcji tanśzego kupna i droższej odsprzedaży danego dobra. Jedną z takich firm jest marka Kings of Investment.Arbitraż giełdowy – jak to działa?

Warto mieć na uwadze, że transakcje tego typu znane są praktycznie tak długo jak możemy mówić o istnieniu giełdy. Przez długi czas dokonywanie tego typu transakcji było niezwykle kłopotliwe a nawet niemożliwe, gdyż do zakupu i sprzedaży określonego aktywa na oddalonych o tysiące kilometrów rynkach wykorzystywano telefon lub ręcznie dokonywano sprzedaży-zakupu przez Internet, to z kolei wymagało pewnego czasu pomiędzy zakupem i sprzedażą co bardzo często powodowało, że arbitraż się po prostu nie udawał. Kluczem do osiągnięcia sukcesu w takiej transakcji jest natychmiastowa transakcja. Współczesne możliwości techniczne umożliwiają dokonywanie transakcji w sposób błyskawiczny dzięki czemu wykorzystanie arbitrażu jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Arbitraż wykorzystujący zmienność kyrptowalut

Obecnie arbitrażystów widujemy zarówno na giełdach forexowych, na giełdach kryptowalut oraz na tradycyjnych rynkach np. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przyjrzyjmy się jak arbitraż może wyglądać na giełdzie kryptowalut. Najprostszy przykład jest następujący: powiedzmy, że na Binance możemy kupić BTC za $15 000, natomiast na BitBay wycena wynosi 15 100. W tym momencie posiadając konta na obu giełdach wystarczy dokonać natychmiastowej transakcji kupna-sprzedaży by zrealizować szybki i pewny zysk.

Na jakie elementy arbitrażysta musi zwrócić szczególną uwagę:

 • Koszt przesłania kryptowalut
  Nie można dopuścić do sytuacji, w której koszty transakcyjne zniwelują planowany zysk. Najlepiej, gdy prowizja od transakcji wynosi jak najmniej.
 • Czas wykonania transakcji
  Trzeba mieć środki na różnych giełdach i bardzo szybko je transferować. Z reguły przelanie środków pomiędzy jedną giełdą kryptowalut a drugą (np. wyżej wspomniany BitBay oraz Binance) jest po prostu zbyt czasochłonne, dlatego definitywnie w taki sposób nie damy rady wykonać arbitrażu. Bardzo pomocna jest giełda, która pozwala w szybki i wygodny sposób wymienić walute FIAT na kryptowalutę. Dzięki temu możemy w sekundę kupić określoną walutę i równie szybko się jej pozbyć.
 • Wykorzystanie oprogramowania
  Nie ma się co oszukiwać. Samodzielne wykonywanie transakcji tego typu jest praktycznie nie możliwe. Dlatego osoba planująca arbitraż musi skorzystać z odpowiedniego oprogramowania. Co niestety nie jest tak bardzo proste. Znalezienie skutecznego oprogramowania w Internecie jest dosyć problematyczne i z reguły wiąże się z koniecznością dokonania zakupu płatnej licencji.
 • Budżet

Nie da się ukryć, że osiągniecie zarobków w postaci arbitrażu wymaga wykorzystania dosyć pokaźnego budżetu. Zazwyczaj różnice w wycenach są naprawdę minimalne, dlatego bez dysponowanie odpowiednim kapitałem bardzo ciężko uzyskać satysfakcjonujący zarobek. Trzeba jednak pamiętać, że transakcji arbitrażowych można dokonywać wiele w krótkim czasie w związku z czym nawet przy minimalnym zarobku, stosując efekt skali można ostatecznie w rozrachunku miesięcznym uzyskać satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Aby wejść do programu Kings of Investment wystarczy inwestycja zaledwie kilku tysięcy zł.

Jak rozpocząć arbitraż na giełdach kryptowalut?

 Naszym zdaniem rozpoczęcie przygody z arbitrażem dla inwestora, który dopiero wkracza w świat kryptowalut może wydawać się nieco skomplikowane. Z pozoru trzeba odpowiedniego doświadczenia, oprogramowania i kapitału, żeby rozpocząć jakiekolwiek działania. Tymczasem istnieje alternatywa, która rozwiązuje wszystkie powyższe problemy. Jest to program inwestycyjny Kings of Investment.

Arbitraż na giełdzie kryptowalut – jak zacząć?

Żeby zainwestować, nie musisz zakładać dziesiątek kont na różnych giełdach kyrptowalut, nie musisz też posiadać żadnego oprogramowania. Wystarczy zgłosić się do programu wysyłając formularz kontaktowy na stronie Kings of Investment, następnie zgłsi się do Ciebie konsultant z prośbą o uzupełnienie szczegółów. Po rozmowie z konsultantem wystarczy podpisać umowę i wpłacić kapitał.

NED

Co ciekawe minimalna kwota inwestycji wynosi zaledwie 5 000zł, a stopa zwrotu zależy od zainwestowanej kwoty (od 1,8% – 4,5% miesięcznie). Kapitał wejściowy jest niezwykle niski w porównaniu do tego, ile realnie potrzebowalibyśmy kapitału, żeby rozprowadzić środki po różnych niezależnych giełdach. W efekcie praktycznie każdy może rozpocząć profesjonalny arbitraż giełdowy i korzystać z ponadprzeciętnych zysków. Zalety programu inwestycyjnego doceniają zarówno doświadczeni jak i początkujący inwestorzy.

Program inwestycyjny Kings of Invesment – jak to działa?

Program Kings of Invemtment charakteryzuje się niezwykle niskim stopniem ryzyka przy relatywnie atrakcyjnej stopie zwrotu. Jak udaje się osiągnąc takie wyniki? Program inwestycyjny jest w pełni zautomatyzowany co oznacza, że korzysta z algorytmu na bieżąco skanującego giełdy kryptowalut szukają par które spełną założenia programu – tani zakup drogi zysk. Proces transakcyjny wygląda następująco:

 1. System znajduje atrakcyjną parę walutową spełniająca założenia różnicy cenowej.
 2. System przelicza transakcję czy po jej zakończeniu saldo będzie dodatnie.
 3. Jeśli saldo będzie dodatnie dochodzi do zawarcia transakcji.
 4. Zakończona transakcja jest zabezpieczona w dolarze.
 5. Kwota operacji jest zabezpieczana na koncie klienta.
 6. Pod koniec miesiąca klient otrzymuje zestawienie obrotów swojego konta i podejmuje decyzję czy wypłaca pieniądze, czy kontynuuje udział w programie.

Jak widać na powyższych schemacie, dzięki zastosowaniu odpowiednich algorytmów możliwe jest inwestowanie na giełdzie z zyskiem przy praktycznie zerowym ryzyku gdyż transakcje nie dochodzą do skutku jeśli całkowita suma transakcji nie jest dodatnia. Zapraszamy do zapoznania się z programem Kings of Investment i możliwościami inwestycyjnymi, które oferuje.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here