Naga MarketsGrupa Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych.

autopartner
źródło xStation 5

Spółka wyróżnia się silnymi fundamentami tzn. firma posiada zdolność generowania przychodów. Spoglądają na ostatnie raporty, widać wyraźnie, że spółka notuje coraz wyższą rentowność. Także zapowiedzi na 2019 rok są bardzo optymistyczny. Firmie sprzyja także rynek tzn. nadal do naszego kraju sprowadzane są na masową skalę samochody. Są to zazwyczaj starsze auta, co sprzyja rosnącemu zapotrzebowaniu na części do samochodów. Doskonale widać to w najnowszym raporcie, w którym przychody w styczniu okazały się być ponad 16% wyższe niż przed rokiem. Raport roczny poznamy 4 kwietnia i tu także nie powinno być negatywnych zaskoczeń.

Orbex

Dziwić może, że spółka dość długo okres traciła, mimo tak dobrych wyników. Głównym powodem było raczej słabe otoczenie szerokiego rynku. Pod koniec grudnia sytuacja zaczęła się poprawiać i rynek w końcu zainteresował się akcji spółki. Mamy wyraźne przełamanie linii trendu i wybicie oporu okolic 4 zł. W przypadku zaistnienia korekty, wydaje się, że te okolice powinny być bronione, a w dłuższym czasie spółka powinna odrabiać straty, które zaczęły się w połowie 2017 roku.

Czytaj także: Przegląd komunikatów GPW – PZU, Eurocash, Torpol

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here