Naga MarketsGrupa Auto Partner pełni funkcję wyspecjalizowanego podmiotu logistycznego, którego podstawowym obszarem działalności jest organizacja dystrybucji części zamiennych do samochodów bezpośrednio od producentów do odbiorców końcowych.

Spółka posiada dość krótką historie notowań, za niespełna miesiąc będzie świętować pierwszą rocznicę debiutu na głównym parkiecie. W tym czasie posiadacze akcji mieli powody do zadowolenia, gdyż kurs niemal nieustannie pnie się do góry. Początek nowego roku przyniósł ożywienie i zdynamizowanie wzrostów. Od września respektowana jest doskonale linia trendu, przy której pojawia się każdy kolejny wyżej położony dołek. Wydaje się, że dopóki cena nie spadnie poniżej ostatniego dołka, a więc obecnie 4,81 zł, nie ma żadnych powodów do obaw co do przyszłości trendu, dopiero taki spadek dałby sygnał ostrzegawczy. Obecnie trwa próba pokonania poprzedniego szczytu i wyjścia na nowe maksima. Biorąc pod uwagę trend oraz dynamikę, należy zakładać, że są szanse na dalsze wzrosty. Ostatnio o spółce pisałem 1 grudnia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSpojrzenie na instrumenty pod kątem strategii TDiS – 9 maja 2017
Następny artykułKomentarz walutowy – Czy EBC napędzi popyt na euro?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here