Naga Markets



Grupa Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych.

auto partner



Notowania spółki nieznacznie zyskiwały podczas poniedziałkowej sesji jednak przy dość niskich obrotach. Tego dnia spółka opublikowała raport z wynikami za wrzesień. W ubiegłym miesiącu przychody spółki wyniosły 126,06 mln zł, co oznacza wzrost rok do roku aż o ponad 32%. Narastająco w okresie styczeń-wrzesień, grupa Auto Partner odnotowała 29% wzrostu sprzedaży do 1,11 mld zł. Dobre dane pozwoliły na zainicjowanie odbicia, wydaje się jednak, że nadal inwestorzy mogą podchodzić do spółki z rezerwą, po tym jak negatywnie zaskoczył wynik za drugi kwartał, co wywołała gwałtowną przecenę, dotąd drożejących akcji.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

PlayWay to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

playway

Spółka zyskuj od kilku sesji, a spoglądając na wykres dzienny, widać że kurs odbił od lokalnego wsparcia w rejonie 172 zł. Od początku czerwca cena porusza się bokiem w konsolidacji. Duża dynamika odbicia sugeruje, że niebawem kurs może atakować poprzednie szczyty. Powodem zwyżki podczas wczorajszej sesji była zapowiedź premiery gry “House Flipper City” na IV kwartał roku przez spółkę zależną CreativeForge Games. Gra jest tworzona w oparciu o mechanikę rozgrywki znaną z największego hitu czyli symulatora remontów House Flipper. Spółka oczekuje, że kolejny tytuł także okaże się sukcesem.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here