Naga MarketsASIC (Australijska komisja papierów wartościowych) ostrzega aby nie podejmować współpracy AGM Markets, OT Markets i Ozifin w zakresie handlu kontraktami na różnicę kursową (CFD) oraz kontraktami na bitcoina.


Obawia się ona, że podmioty te oferują rekomendacje inwestorom detalicznym bez licencji (Australian financial services licence – AFSL), oraz że  angażują się w zachowania wprowadzające w błąd klienta.  ASIC ostrzega, że ​​potencjalni inwestorzy mogą ponieść szkodę w wyniku działalności tych podmiotów.

Na mocy zarządzenia w Federalnym Trybunale Australii przeciwko AGM Markets, OT Markets i Ozifin, postanowiono:

-Zakazać wycofywania aktywów firm z Australii oraz zamrożenie rachunków bankowych,

– Nie dopuścić dwóch osób związanych z AGM Markets i OT Markets do opuszczenia Australii bez zgody sądu.

Kolejna rozprawa została ustalona na 15 lutego 2018 r. o godzinie 9:30.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBrytyjskie CPI jednak wyżej od prognoz. Jak reaguje funt?
Następny artykułHipermakety odchodzą do lamusa. “Sprzedaj” dla akcji Dino
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here