Naga MarketsPartnerstwo pomiędzy firmą umożliwiającą opłacanie rachunków, a giełdą kryptowalut pozwoli Australijczykom na wykonywanie płatności za rachunki przy pomocy od 50 do 100 kryptowalut.

Klienci będą mogli używać dowolne kryptowaluty znajdujące się na ich kontach, na giełdzie Cointree, by płacić rachunki, niezależnie od tego, czy odbiorca płatności za rachunek akceptuje kryptowalutę.

Partnerstwo Gobbill i Cointree

Firma płatnicza Gobbill i giełda kryptowalut Cointree ogłosiły partnerstwo w celu umożliwienia Australijczykom opłacania rachunków za pomocą kryptowalut.

Te artykuły również Cię zainteresują


Wall Street USA

Podsumowanie tygodnia na Wall StreetW komunikacie czytamy: “globalny sojusz [pomiędzy dwiema firmami] pozwoli użytkownikom z obu platform płacić rachunki gospodarstw domowych za pomocą posiadanych kryptowalut przechowywanych w portfelu na giełdzie Cointree.”

Jak oświadczył przedstawiciel Cointree: “Obecnie pracujemy nad integracją z Gobbill, aby umożliwić płatności za rachunki za pomocą dowolnej kryptowaluty notowanej na naszej giełdzie.”

Na razie BTC za miesiąc pozostałe krypto

Wyjaśnił, że integracja zostanie ukończona w ciągu i wtedy użytkownicy będą mogli płacić rachunki za pomocą dowolnej kryptowaluty. Jednak do tego czasu, użytkownicy giełdy mogą płacić rachunki tylko za pomocą Bitcoina (BTC).

Z wyjaśnień firm wynika, że użytkownicy Gobbill “mogą powiązać portfel kryptowalutowy na swoim koncie i zdecydować się na opłacenie rachunków kartą kredytową, przelewem bankowym lub określoną kryptowalutą, niezależnie od tego, czy odbiorca płatności akceptuje oczekiwaną metodę płatności.”

Z oświadczeń giełdy Cointree mającej ponad 50 tys. użytkowników, w zeszłym roku za pomocą kryptowalut opłacono rachunki o wartości ponad 100 milionów AUD (blisko 74 mln USD). Jednakże w tym roku nastąpił dziesięciokrotny wzrost płatności za rachunki kryptowalutami w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here