Naga MarketsAugur (REP) – 46. pod względem kapitalizacji token kryptograficzny odnotował w ostatnim czasie silną deprecjację. Tylko od 11 maja br. wartość REP osunęła się o ponad 64% z 95 USD do nieco ponad 34 USD obecnie i przynajmniej z technicznego punktu widzenia, niewiele wskazuje, aby obecna tendencja miała ulec zmianie.

Spoglądając na poniższy wykres zauważymy bowiem, że najbliższy, istotny poziom wsparcia znajduje się dopiero w okolicy 23.50 USD.

Spadki te pojawiły się w chwili, gdy Augur ogłosił zbliżającą się premierę swojej rozproszonej aplikacji w sieci Ethereum. Od czasu swojego ICO, projekt Augur poświęcił trzy lata na promowanie długo obiecanego produktu. Jak się jednak okazuje, to właśnie charakter produktu produkuje problemy. Token REP mierzył reputację w przewidywaniach, co według niektórych jest formą obstawiania wyników zdarzeń.

Dodatkowo, projekt jest obciążony wiadomością o osobistym pozwie od Matthew Liston, dewelopera i współzałożyciela Augur. Liston domaga się 152 milionów dolarów odszkodowania za jeden z największych procesów sądowych związanych z przemysłem kryptograficznym. Niektórzy uważają jednak, że roszczenia te są zbyt daleko idące i mogą nie mieć wpływu na sam projekt. Liston został usunięty z zespołu i odmówiono mu wczesnych nagród REP.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – gorąco na południu Europy
Następny artykułAnaliza dla początkujących: AUDJPY testuje kluczowy opór
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here