Naga MarketsPara walutowa AUDNZD na skutek trwających od początku lutego wzrostów, na początku marca pokonała niezwykle istotny opór, który nie tylko stanowił górne ograniczenie trwającej od maja ub.r. konsolidacji ale również bardzo precyzyjnie zbiegał się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów.

Mimo, że od czasu pokonania tego poziomu minęły już niemal dwa tygodnie, rynek w dalszym ciągu nie przetestował go od góry (jako wsparcie), co zgodnie z zachowaniem zasady zmiany biegunów przed kontynuacją wzrostów powinno się wydarzyć.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

Warto również zaznaczyć, że jeszcze w ubiegłym tygodniu gubernator Lowe odniósł się do zbyt wysokiego kursu AUD i mimo, że Bank Rezerw Australii uważa, że dolar australijski jest zbyt drogą walutą, w dalszym ciągu obserwujemy jego umacnianie i to nie tylko w stosunku do dolara nowozelandzkiego.

Obecnie testujemy ubiegłotygodniowe maksima i jeżeli tylko poziom ten po raz kolejny powstrzymałby kupujących przed dalszymi wzrostami, spodziewać moglibyśmy się wystąpienia przynajmniej korekty spadkowej i re-testu wspomnianego wcześniej poziomu.

Wykorzystaj ofertę by zainwestować u Brokera HotForex

AUDNZD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRaport COT: Analiza pozycji dużych graczy – CAD, JPY i srebro
Następny artykułTrader21: Jak legalnie nie płacić podatków?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here