Naga Markets

Para AUD/USD spada od kilku dni, po wypowiedzi z australijskiego Banku Centralnego o tym, że AUD jest zbyt silny. Zbiegło się to w czasie, gdy cena testowała 50% zniesienie ruchu spadkowego.
Cena porusza się w dość wąskim kanale spadkowym, powoli docierając do jego górnego ograniczenia. Może to być dobre miejsce do otwarcia pozycji krótkiej z technicznego punktu widzenia.


Jeżeli chodzi o fundamenty, dzisiaj o 13:30 czeka nas odczyt z amerykańskiego rynku pracy. Dane te mogą być pretekstem do większego ruchu na parze AUD/USD.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułAnaliza EUR/USD 31 października 2013 r.
Następny artykułPFSOFT Protrader 3 – TIPS & TRICKS – Część 10 – Synchronizacja kursorów
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here