Naga MarketsSzeroka perspektywa, interwał W1

AUDUSD porusza się w trendzie spadkowym od 2011 roku. Na interwale dziennym widoczny jest kanał, w którym cena się porusza. W tym momencie nic nie wskazuje na możliwość odwrócenia się trendu, ale bardzo blisko jest już do istotnego wsparcia na poziomie 0.6780. Ewentualne odbicie od tego wsparcia może dać ruch wzrostowy około 800 pipsów. Alternatywnie gdyby niedźwiedzi poradziły sobie z tym wsparciem to następne znajduje się na poziomie 0.6010.

Wykres AUDUSD dla interwału W1.
Wykres AUDUSD dla interwału W1.

Interwał H4

Kanał spadkowy jest również na mniejszym interwale. W dniu dzisiejszym nastąpiło jego wybicie w górę. Korekta ostatniego ruchu spadkowego minimalnie powinna dojść do fibo 38.2% 0.7100. Jeżeli byki okażą się dosyć mocne to możliwe jest odreagowanie nawet do poziomu 0.7230. Tam znajduje się najbliższy opór i poziom fibo 61.8%.

Wykres AUDUSD dla interwału H4.
Wykres AUDUSD dla interwału H4.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here