Naga MarketsAUDNZD przez dwa miesiące znajdował się w kanale między 1,0845 a 1,0980. 19 października w końcu doszło do wyłamania dolnej granicy tego kanału i wydawałoby się, że nadeszła pora na dalsze spadki. Obecnie jednak nie jest to takie pewne, ponieważ wsparcie (a teraz opór) zostało ponownie naruszone dwukrotnie w ciągu paru dni. Teraz znów mamy do czynienia z retestem tego poziomu od dołu.

Szansa na dalsze spadki?

Cena AUDNZD przebiła się z powrotem poniżej wsparcia na 1,0845 wczoraj i to bez większych problemów. Obecnie ma jednak korekta wzrostowa, która zbliżyła się na kilka pipsów do tego poziomu. Jeśli dojdzie do udanego odbicia w tych okolicach, to otworzy się droga do spadków. Kolejne ważne wsparcie znajduje się dopiero na 1,0690, ale po drodze jest do pokonania słabsza, ale też istotna strefa.

Mowa o przedziale 1,0760-80. Dolna granica wyznacza zasięg ostatniej luki spadkowej z 21 października. Na 1,0780 doszło ostatnio do odbicia wzrostowego, podobnie poziom ten zachował się w czerwcu tego roku. Inwestorzy krótkoterminowi powinni w tych okolicach szukać celu dla swoich shortów.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDNZD,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres audusd h4 30.10.2018
AUDNZD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here