Naga MarketsKurs pary walutowej AUDUSD na wykresie 4-godzinnym zamknął się dziś pod linią trendu wzrostowego prowadzoną od dołka z początku obecnego miesiąca. Wskazuje to na spowolnienie krótkoterminowego trendu wzrostowego, który obserwowaliśmy w ostatnim czasie.

Spowolnienie widoczne jest również po sile ostatnich impulsów, które doprowadzały co prawda do ustanawiania wyższych szczytów, jednakże na poziomach niewiele wyższych od ich poprzedników. Warto jednak mieć na uwadze, że cena cały czas utrzymuje się ponad 20-okresową SMA.

Samo zamknięcie pod linią trendu wskazuje wyłącznie na jego spowolnienie. O potencjalnym odwróceniu będzie można mowić dopiero ustanowieniu sekwencji niższych dołków i szczytów, co jednoznacznie wiąże się w przełamaniem wsparcia przy 0.7520.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here