Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Grecja nadal dominuje w nagłówkach. Komisja Europejska dzisiaj składa ostateczną propozycję Grecji – 30 czerwca upływa bowiem czas trwania obecnego programu zapomogowego oraz termin spłaty 1,6 mld EUR w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

Z pozostałych danych o godzinie 11:00 poznaliśmy wyniki europejskiego CPI. Wynik bazowy r/r zgodnie z oczekiwaniami 0.8% (wyżej od poprzedniego 0.2%), stopa bezrobocia niezmiennie na 11.1%.

W dalszej części dnia śledzimy nadal wydarzenia z Grecji, w kalendarzu natomiast wyróżnia się zaufanie konsumentów o godzinie 16:00 (prognoza 97.30 vs 95.40 poprzednio).

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD,  JPY

SŁABE: EUR, CHF, NZD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

EUR/AUD – w kanale spadkowym H4

CAD/JPY – na ważnym poziomie wsparcia

Na wykresie czterogodzinnym AUD/USD (Aussie) pojawiła się świeca pin bar, której górny knot narusza 21EMA, opór horyzontalny zaznaczony na wykresie oraz okolice 50% zniesienia Fibo. Świeca sygnalna może świadczyć o chęci pogłębienia spadków.

AUDUSDH4 30.06

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here