Naga MarketsParz walutowej AUDUSD przyglądałem się ostatnio w poniedziałek, gdzie zwracałem uwagę na respektowanie kluczowego wsparcia w okolicach 0.7043. Oczywiście para znajdowała się wtedy w trendzie spadkowy, ale istniała szansa na odreagowanie po odbiciu od wspomnianego wsparcia.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, odbicie faktycznie nastąpiło. Wczoraj na parze pojawiły się byki, którym udało się nie tylko przełamać opór horyzontalny blisko 0.7148, ale także kluczową linię trendu spadkowego biegnącą od tegorocznych maksimów.

Taka sytuacja na wykresie wskazuje na załamanie trendu spadkowego (choć nie jest to jeszcze odwrócenie). Dziś notowania dalej się umacniają, a kolejny opór horyzontalny widoczny jest w pobliżu 0.7309.

W przypadku cofnięcia traderzy mogą obserwować reakcję notowań poprzedni opór przy 0.7148, który wcześniej działał jako wsparcie oraz przełamaną linię trendu spadkowego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

AUDUSD - bykom udało się przełamać opór horyzontalny blisko 0.7148


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranek z rynkami – 2 Listopada [NAGRANIE]
Następny artykułPoranny przegląd rynków – czas na NFP!
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here