Naga MarketsTrójkąt na AUDUSD

Po dotarciu ceny w rejon oporu 0.7620 – 0.7640 popyt przez 5 ostatnich dni nie był w stanie przełamać wspomnianego rejonu. W tym czasie AUDUSD uformował formację trójkąta, której przełamanie może ustawić kierunek ruchu na najbliższe kilka sesji.

Niemoc popytu musiała się w końcu obrócić na korzyść podaży i w tym momencie właśnie to obserwujemy. Dzisiaj krótko przed godziną 17-tą nastąpiło przełamanie dolnego ograniczenia trójkąta. Obecnie cena oddaliła się od wybitego ramienia o 15 pipsów, a zatem popyt jeszcze może przystąpić do zakupów i zanegować to wybicie. Celem spadków jest wsparcie 0.7570, które podaż nie zdołała przełamać kilkukrotnie począwszy od 14 czerwca. Obecnie test tego poziomu również może wywołać wzrostowe odbicie.

Dwa możliwe scenariusze

Jeżeli poziom 0.7570 zdoła wywołać odbicie to AUDUSD powinien wrócić pod dolne ograniczenie trójkąta. Powrót do wnętrza trójkąta zaneguje wybicie, ale odbicie i ponowny spadek rozpocznie głębszy ruch spadkowy. Jeżeli podaż zdoła przełamać wsparcie 0.7570 to celem sprzedających będzie poziom 0.7510.

AUDUSD M30
Wykres AUDUSD dla M30
AUDUSD H1
Wykres AUDUSD dla H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here