Naga MarketsNotowania pary walutowej AUD/USD jeszcze do niedawna poruszały się w trendzie spadkowym, gdzie dołki i szczyty formowały się na coraz niższych poziomach. Dno tego trendu wypada przy 0,6830, tam bowiem znajduje się najniższy dołek.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, po wyznaczeniu dna trendu, kurs dolara australijskiego do greenbacka zaczął odrabiać straty i pokonał maksima z czerwca na poziomie 0,7021. Cena dotarła następnie do strefy oporowej w obrębie 0,7050.

Po kilkudniowym odbiciu od oporu, wsparcie utworzyło się w okolicach 0,6915, skąd ponownie do gry wkroczyli kupujący. Wczorajszy ruch wzrostowy okazał się na tyle silny, że  bykom udało się skutecznie przełamać opór przy 0,7050.

Zobacz też: 4 filary sukcesu w tradingu na rynku Forex – Nial Fuller

Opisana wyżej akcja cenowa wskazuje zatem na zmianę trendu na wzrostowy w perspektywie wykresu dziennego. To z kolei może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych po korekcie. Najbliższy, kluczowy opór widoczny jest w okolicach 0,7200.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs AUDUSD - wykres dzienny - 19 lipca 2019
Kurs AUDUSD – wykres dzienny – 19 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here