Naga Marketsau

Na interwale H4 pary AUD/USD w ostatnim czasie trwała kompresja ceny w formacji trójkąta. Formacja tak była zwiastunem prawdopodobnej kontynuacji trendu spadkowego, zwłaszcza że odrobinę wyżej mieliśmy bardzo silny opór. Wybicie nastąpiło dołem i jak na razie jest bardzo dynamiczne. W praktyce oznaczałoby to kilka dni spadków, aczkolwiek wieczorem mamy bardzo ważne dane z USA i należy zachować ostrożność w czasie ich publikacji. Nie mniej jednak kierunek spadkowy jest zdecydowanie preferowany w takim układzie technicznym.

au op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here