Naga MarketsAUD/USD - czy nowa polityka Chin osłabi Aussie?
źródło: fotolia.com

Po silnych spadkach z ubiegłego tygodnia para przetestowała dziś w nocy opór 0.9390 stanowiący 38.2% zniesienie Fibonacciego ubiegłotygodniowego zakresu ceny, a także dzisiejszy Pivot R2. Spodziewamy się, że zasięg ruchu wzrostowego będzie ograniczony przez 0.9420 – Pivot R3 połączony ze zniesieniem Fibonacciego 50%.

W dół wyraźnym wsparciem jest dziś poziom Pivot Point na 0.9360, a także 0.9350 – dzisiejszy Pivot S1 – oba poziomy wyznaczają w przybliżeniu zakres piątkowej akcji cenowej.Innym ważnym wsparciem okazuje się 0.9330 (Pivot S2, dołek ubiegłego tygodnia), na którym zatrzymały się ostatnie spadki z 2 i 3 lipca.

W tym tygodniu pary z USD znajdują się pod wpływem raportu JOLTS z USA mówiącego o szacunkowej liczbie wolnych stanowisk w gospodarce (wtorek), a także protokołów FOMC zaplanowanych na środę. W protokołach szukać będziemy stosunku członków FOMC do kondycji rynku pracy, a także ewentualnej wcześniejszej podwyżki stóp procentowych – obecnie spekuluje się na temat połowy 2015 roku.

AUD/USD 1-godzinny | Kliknij by powiększyć!

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here