Naga MarketsNa wykresie H4 dolar australijski do amerykańskiego dotarł dzisiaj w okolice ważnej strefy oporu. Ostatni raz cena znajdowała się tutaj 23-24 września, doprowadzając do osunięć o wartości ponad 200 pipsów.

AUDUSDH41

Interwał H1 na AUD/USD pokazuje, że strefa została mocno naruszona, po czym aktywowała się podaż zbijająca ją w okolice wcześniejszych poziomów. W przeciągu czwartkowego handlu warto obserwować poziom 0.8884. Cena obecnie znajduje się pod oporem (0.8864) i wiele wskazuje na to, że zacznie osuwać się w stronę zlokalizowanego niżej poziomu (niebieski prostokąt).

Przechwytywanietop

TopOption oferuje 75% zwrotu za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 19:10. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę. Niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here