Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

ZAPRASZAMY NA DARMOWE WEBINARY Z COMPARIC – DZISIAJ KOLEJNY!


Rynek od samego rana żyje tylko jednym wywdarzeniem – wieczornym posiedzeniem FOMC, połączonym z publikacją oświadczenia, prognoz gospodarczych oraz konferencją prasową (start o godzinie 19:00) – całość śledzić będzie można na bieżąco w FnŻ. Więcej na temat dzisiejszych wydarzeń znajdziecie w porannym komentarzu makro. Rynki spodziewają się po Janet Yellen przede wszystkim dalszych instrukcji wyprzedzających utwierdzających, że podwyżka stóp procentowych będzie miała wkrótce miejsce.

W godzinach przedpołudniowych obserwowaliśmy jeszcze jeden bank centralny – a mianowicie Bank Anglii (BOE). Wszystko w związku z publikacją protokołów z marcowego posiedzenia. Jednocześnie poznaliśmy dane z brytyjskiego rynku pracy. Zarówno minutes jak i dane zawiodły i GBP/USD osunęło się o prawie 100 pipsów. Szczegóły w artykule temu poświęconemu.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, JPY

SŁABE: EUR, GBP, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/AUD – blisko znaczącego oporu

– NZD/USD – w drodze do kluczowego wsparcia

Na AUD/USD wyraźnie widzimy, że po okresie ruchu bocznego przez cały luty i początek marca, w końcu nastąpiło przebicie dolnego ograniczenia w okolicach 0.771. Spowodowało to zejście do 0.7560 i dynamiczne odreagowanie, które zostało zatrzymane w strefie oporu (dolne ograniczenie konsolidacji – obecnie opór – oraz 50% zniesienia spadków lutowo-marcowych. Od tego momentu cena znowu się osuwa – rolę najbliższego oporu pełni 23.6% Fibo. Warto poczekać na korektę spadków i wtedy szukać okazji do gry na krótko.

AUDUSDH4 18.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here