Naga Marketsau

Na interwale H4 pary AUD/USD mieliśmy wczoraj do czynienia z bardzo mocnym impulsem wzrostowym. Godziny poranne to korekta do czytelnej strefy wsparcia 0,7350. Aktualnie widoczny jest powrót aktywności kupujących. Popyt dominuje w ostatnich 2 godzinach i być może mamy już ustanowione dzisiejsze minimum, a cena powinna powrócić do wzrostów. Aby mieć większą pewność, warto zaczekać na zamknięcie się świecy H4 – jeżeli będzie ona wyglądała tak jak obecnie, można ją potraktować jako sygnał kupna.

au op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here