Naga MarketsDolarowe byki uaktywniły się w tym tygodniu kupując dolara przed FOMC mimo słabszych danych w ubiegłym tygodniu, czy mało obiecującego wyniku CPI m/m wczoraj. Wciąż silnym wsparciem dla dolara są prognozy dla rynku pracy w USA oraz poprawiające się dane z sektora budownictwa mieszkaniowego, który wciąż jest słaby. Dodatkowo ciąży nad AUD postawa gubernatora RBA, Glenn’a Stevens’a, który dziś w nocy zaczął straszyć rynki interwencją na drogim AUD.

Technicznie para trafiła w bardzo ciekawy punkt, z którego inwestorzy mogliby pokusić się o zakupy Para spadła od wczoraj na wsparcie 0.9285, gdzie znajduje się dzisiejszy Pivot S1, ale też skrzyżowanie linii trendu – przebitej w ubiegłym tygodniu spadkowej LT, oraz wyznaczonej po dołkach dwóch poprzednich tygodni LT wzrostowej. Tymczasem dzienna akcja cenowa ciągle straszy pogłębieniem spadków.

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here