Naga MarketsPara walutowa AUDUSD porusza się od wczorajszego południa w wąskiej konsolidacji, z której już dwukrotnie próbowała się wybić dołem – jednak bezskutecznie, a wybicie za każdym razem okazywało się fałszywe i pojawiał się popyt wypychający cenę w górę.

Ponadto ta formacja horyzontalna znajduje się na 50-okresowej, wykładniczej średniej kroczącej, która stanowi dla ceny wsparcie w trendzie wzrostowym jaki obserwujemy na wykresie H4.

Jeśli dojdzie do skutecznego wybicia i zamknięcia ceny ponad górnym ograniczeniem zakresu, można będzie rozważać kupno opcji binarnej na wzrost (CALL). Alternatywnie, zamknięcie poniżej minimum ostatnie świecy widocznej na poniższym wykresie, neguje pro-wzrostowe nastawienie, przynajmniej w dniu dzisiejszym.

Istotny faktem w dzisiejszym dniu jest także podsumowanie z posiedzenia FOMC o godz. 19:00, które może spowodować większą niż zwykle zmienność na parach z dolarem amerykańskim. Informacje z posiedzenia możesz śledzić w kanale Rynki na Żywo.

0316-AUDUSD


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych Option Trade! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych Option Trade oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here