Naga MarketsNa początku tego tygodnia para walutowa AUD/USD dynamicznie opuściła kanał wzrostowy intraday, testując go od spodu i pogłębiając spadki. Wczorajsza sesja zakończyła się natomiast wzrostami – pod koniec tygodnia warto monitorować akcję cenową w oczekiwaniu na test pierwszego z oporów dziennych zlokalizowanych na 0.7925.

Gdyby scenariusz jednak się nie zrealizował, wtedy Aussie może osunąć się w stronę przeciwległą. Pierwszy z poziomów wsparć widać na 0.7875. Z technicznego punktu widzenia AUD/USD porusza się w trendzie spadkowym intraday i dopiero wejście ponad opór 0.7925 odwróci tendencję na popytową.

AUD/USD na wykresie intraday
AUD/USD na wykresie intraday

Kolejne poziomy wsparć/oporów rysują się na 0.7840 oraz 0.8000. Jak na razie 0.79250 stawia jednak skuteczny opór i wyjście ponad może okazać się bardzo trudne. Dzisiaj o 14:30 dane o amerykańskiej inflacji konsumenckiej – warto uważać, gdyż mogą poruszyć rynkiem.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokeraACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here