Naga MarketsAUDUSD od grudnia 2018 porusza się w trendzie spadkowym. W tym czasie cena spadła ponad 700p. Co ciekawe para aktualnie znajduje sie w okolicy poziomu, na którym znalazły się przez chwile notowania w trakcie flash-crashu, który miał miejsce blisko 10 miesięcy temu – 3 stycznia 2019.

AUDUSD H4 – pierwsze oznaki korekty to udany re-test linii trendu spadkowego

Na wykresie H4 możemy wyznaczyć lokalną linię trendu spadkowego, która została pokonana 4 października i potem była kilkakrotnie testowana od góry. Aktualnie cena rozpoczęła z pewnymi oporami korektę i porusza się w kanale wzrostowym.

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

AUDUSD H1 – pokonanie lokalnej linii trendu może potwierdzić kontynuację wzrostów

Na wykresie H1 możemy zauważyć, że cena znajduje się pod kolejną lokalną linią trendu spadkowego. W przypadku jej pokonania możemy spodziewać się kontynuacji korekty wzrostowej. Za scenariuszem wzrostowym przemawia dzisiejsza informacja o bliskim zawarciu umowy handlowej USA Chiny i dodatkowo dywergencja wzrostowa na wykresie dziennym.

Planując zlecenia na tej parze należy uwzględnić wydarzenia makro – planowane wystąpienie  Guy Debelle  Assistant Governor (Financial Markets) z Reserve Bank of Australia o godz 00:10 i dane z rynku pracy, które pojawia sie o 3:00 GMT+2.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here