Naga Marketsaudusd

Na wykresie M30 AUD/USD kurs porusza się w wyraźnym trendzie spadkowym. Dopóki tak będzie należy wykorzystywać wszelkie możliwe okazje do gry na spadki. Jedną z takich okazji oznaczyłem czerwoną strzałką w niebieskim okręgu, jest to wczorajsza analiza (LINK) – choć cena powróciła jaszcze raz do strefy oporu, to jednak w chwili wygasania opcji kurs znajdował się znacznie niżej. Podobna sytuacja powtarza się dzisiaj, kiedy cena ponownie wraca pod linię trendu, a dodatkowo mamy tutaj pewien opór, nie jest on co prawda tak klarowny jak ten z wczorajszej analizy, ale w połączaniu z linią trendu może zadziałać, tym bardziej, że na razie ten kilkugodzinny ruch wzrostowy ma ewidentne znamiona korekty tzn. są to niewielkie świece, widać brak siły ze strony popytu.

audusd opcja
TopOption, oferuje 81% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 181 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.
Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCCC [CCC] – na historycznym szczycie
Następny artykułGraal [GRL], Belvedere [BVD] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here