Naga MarketsDolar australijski do amerykańskiego cały czas traci grunt, bo publikacji niezadowalających wyników bilansu handlowego oraz po gołębim tonie wystąpienia RBA. Para wczoraj pokonała linię wsparcia i zamknęła się poniżej niej na wykresie H4.


Poziom rysowany od dołków z 16 marca wcześniej wielokrotnie sprawdzał się jako istotne wsparcie. Wtorkowe zejście poniżej jest sygnałem, że presja popytowa zaczyna wygasać. W efekcie re-test poziomu 0.7380 staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Justin Bennett zwracał uwagę na tę strefę wsparcia dwa tygodnie temu – w miejscu tym łączy się bowiem kilka istotnych poziomów. Wykres dzienny poniżej ilustruje znaczenie strefy łączącej linię trendu z sierpnia 2015, linię ze stycznia 2016 oraz zeszłoroczne szczyty.

Zapoznaj się z dokładnym opisem strategii Justina Bennetta >>

AUDUSD-key-support-area-1024x566

Po pokonaniu linii trendu, która stanowi obecnie opór, próba jej ponownego przetestowania będzie okazją do otwierania krótkich pozycji. Jeżeli scenariusz się zrealizuje wtedy celujemy w poziom 0.7380. Poniżej wykres H4 pokazujący dokładniej, o które przebicie linii chodzi:

AUDUSD-key-technical-break-1024x584

Odbierz bonus depozytowy do 50% – poznaj szczegóły promocji trwającej do końca maja!

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here