Naga Marketsaudusd

Na wykresie D1 pary AUD/USD niedawno doszło do wybicia ważnego, długoterminowego wsparcia. Po kilku dniach cena powraca pod ten poziom. Jest to zatem klasyczny retest pokonanej wcześniej strefy. Nadal panuje silne momentum spadkowe, więc istniej możliwość, że korekta zakończy się ok 38,2 % zniesienia FIBO, a na tym poziomie aktualnie się znajdujemy. Analiza techniczna wskazuje na spadki, a do jej pełnego sygnału brakuje tylko świecy, która pokazywałaby, że reakcja podaży już się zaczęła. Szerzej o tej sytuacji pisaliśmy w TYM ARTYKULE.

audusd opcja

OptionTrade, oferuje 79% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 179 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAmica [AMC] – analiza wykresu tygodniowego
Następny artykułEUR/GBP – szansa na kolejne spadki
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here