Naga MarketsAUDUSD od 2011 roku porusza się w trendzie spadkowym, a ostatnie pół roku to ruch w kanale. W poniedziałek mocną spadkową świecą AUDUSD przetestował dolne ograniczenie tego kanału. Przy dolnej bandzie pojawili się kupujący co widoczne jest na wykresie w formie długiego dolnego cienia. Na tą chwilę cena znajduje się w środkowej części kanału jednak ruch jest bardziej przygotowaniem przed dalszymi spadkami niż próbą dłuższego odbicia.

Wykres AUDUSD dla interwału D1.
Wykres AUDUSD dla interwału D1.

Interwał H1

Po poniedziałkowym spadku szybko nastąpiło odreagowanie, które zniosło 61,8% ruchu spadkowego. Od dwóch dni AUDUSD porusza się we fladze i maksymalny poziom, który powinien zatrzymać ten ruch wzrostowy to 0.7240. Flaga jest formacją kontynuacji trendu dlatego na AUDUSD obowiązuje pozycja zgodna z trendem czyli pozycji krótka.

Wykres AUDUSD dla interwału H1.
Wykres AUDUSD dla interwału H1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here