Naga MarketsCena dolara australijskiego od początku roku znajduje się w trendzie spadkowym, choć niedźwiedzie na AUDUSD od blisko trzech miesięcy mają problem z pokonaniem tegorocznych dołków. Tuż przed świętami miał miejsce atak na okolice 0,7040, jednak po raz kolejny zakończył się niepowodzeniem. Poprzednia próba pokonania tego poziomu doprowadziła do silnego odbicia wzrostowego. Czy tym razem będzie tak samo?

AUDUSD wciąż powyżej 0,70

Choć wsparcie znajduje się w okolicach 0,7040, to tak naprawdę dla podaży na AUDUSD liczy się okrągły poziom 0,70. Na poniższym wykresie został zaznaczony na zielono. Do czasu jego przebicia nie można mieć pewności co do kontynuacji spadków. Równie dobrze może po raz kolejny dojść do odbicia w okolice 0,7140, co w tym roku miało miejsce wielokrotnie.

wykres AUDUSD H4 27.12.2018
AUDUSD H4

Jeśli spadki miałyby być jednak kontynuowane, to w poszukiwaniu kolejnych wsparć musimy zejść aż na wykres tygodniowy. Cena dolara australijskiego znajdowała się poniżej 0,70 po raz ostatni w na początku 2016 roku. Wtedy został wyznaczony dołek na 0,6840, który wydaje się świetnym celem w przypadku niedźwiedziego scenariusza.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDUSD,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres AUDUSD W1 27.12.2018
AUDUSD W1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here