Naga Marketsau

Na wykresie H4 pary AUD/USD kurs osiągnął nowe maksima trendu wzrostowego. Aktualnie mamy do czynienia z ruchem korekcyjnym, który jest naturalnym zjawiskiem. Wydaje się, że cena może spaść do najbliższej strefy wsparcia okolic 0,7720. W tym rejonie przebiega także krótkoterminowa linia trendu. Można więc zaczekać na zakończenie korekty i w tym obszarze szukać kolejnej okazji do gry na dalsze wzrosty.

au op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 79% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza wtorkowej sesji na DAX. Uwaga na S&P500 na oporze.
Następny artykułEUR/GBP – w ruchu spadkowym
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here