Naga Markets
Author: Tatters | Creative Commons License

Spadki na parze AUD/USD przyspieszyły (wykres 15-min.) po słabych danych w nocy, które choć są tylko odreagowaniem poprzednich rewelacyjnych wyników, to jednak na tyle mocnym, że wzbudziły uzasadnione rozczarowanie i doprowadziły do sprzedania AUD wobec dolara amerykańskiego. Para osiadła obecnie na wsparciu 0.9300/0.9290, które oprócz tego, że jest okrągłym poziomem, to w dodatku stanowi dzisiejszy Pivot S1 w okolicy dolnej bandy kanału spadkowego z wykresu dziennego.

Niedźwiedzie scenariusze zakładają przebicie S1 i dalsze spadki lub powrót i retest wczorajszego dołka na 0.9310. Ewentualny powrót do zakresu dzisiejszej sesji azjatyckiej pod poziom Pivot Point 0.9340 może przynieść kolejną rundę sprzedaży.

Bardzo możliwe jest uspokojenie akcji cenowej w zakresie 0.929 – 0.934 a to z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami raport o zatrudnieniu w USA, który zapewne skupi szeroko uwagę inwestorów i może rozstrzygnąć o dalszej sile bądź słabości USD.

AUD/USD wykres 15M – 1D | Kliknij by powiększyć!

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here