Naga MarketsTrwający od wtorku dynamiczny spadek AUDUSD sprawił, że cena pary znalazła się poniżej dołka z 11 września. Obecnie Aussie jest najniżej od lutego 2016 roku i nic nie wskazuje na to, żeby miał się zatrzymać. Czy jest sens otwierać krótką pozycję? A może lepiej zaczekać przynajmniej na korektę wzrostową?

2 października po dynamicznym spadku Aussie zatrzymał się na wsparciu na 0,7170, ale nie na długo. Dzień później doszło już do przebicia, na wykresie czterogodzinnym właśnie zaczęła się rysować dziesiąta świeca spadkowa z rzędu. W najbliższych okolicach nie ma żadnego klarownego wsparcia, ponieważ cena nie była tak nisko od dawna.

Najbliższym wsparciem może okazał się okrągły poziom 0,7000. Tych okolic na pewno będą bronić byki. Ciężko zdecydować się na wejście w krótką pozycję, ponieważ po takiej serii spadków powinniśmy oczekiwać korekty wzrostowej. Być może cena podejdzie w okolice 0,7150-70 , jeśli w tym rejonie dojdzie do odbicia, można będzie wejść w shorty. Pozycję polecam otworzyć razem z brokerem Naga Markets, który oferuje świetne spready na parach walutowych.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here