Naga MarketsWczoraj waluty antypodów spadały jak szalone, a dziś AUD odrobia dużą część strat w gwałtownym rajdzie. Para AUD/USD naciera dziś z okolic wczorajszego dołka przebijając dzisiejszy poziom Pivot Points po 0.7400 przy zniesieniu Fibonacciego 38.2% i dociera do zniesienia 50% pod poziomem oporu 0.7425. Nieco wyżej znajdziemy natomiast zniesienie 61.8%. Dalej istotnym oporem powinien być poziom 0.7450 wspierany przez 76.4%.

XM_1607_AUDUSDH1

Nagłe odreagowanie widoczne dziś od rana postępuje razem ze wzrostem apetytu na ryzyko, umocnieniem globalnych indeksów giełdowych (także nasz WIG rośnie). Także złotówka względem euro zaczęła się umacniać. Co jednak jest niezrozumiałe tutaj to fakt, że dzieje się to w czwartek, podczas gdy czynniki fundamentalne niewiele się zmieniły od początku tygodnia – o ile w ogóle. Czy oznacza to, że obecna zwyżka jest tylko pustą świecą i czeka nas rychła kontynuacja trendu spadkowego na tej parze?


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here