Naga Markets
Na AUD/USD nareszcie przyszło długo wyczekiwane odbicie od wsparcia. Jeżeli na aktualnym poziomie nastąpi dzienne zamknięcie świecy, powstanie formacja objęcia hossy, która może być początkiem powrotu do trendu wzrostowego.

Spoglądając na wykres H4 warto zwrócić uwagę na strefę oporu, która rozciąga się przed rosnącym kursem. Wydaje się, że po tak silnym wzroście może tam dojść do jakiejś reakcji ze strony podażowej.

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – Stalexport
Następny artykułUBS: Krótkoterminowe prognozy dla EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD i USD/CAD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here