Naga MarketsPo przełamaniu linii trendu wzrostowego, rozpoczętego w styczniu br., kurs pary walutowej AUDUSD zatrzymał się na wsparciu w pobliżu 0.7480, jednakże już kolejnego dnia także ten poziom został złamany.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Wczorajszy dzień to z kolei test przełamanego wsparcia, które teraz działa jako opór. Test już dziś w nocy okazał się pozytywny i fundamentalne spadki związane z komunikatem Banku Rezerw w Australii sprowadziły cenę znacznie niżej, przebijając się przez kluczowy obszar oporu między 0.7415 – 0.7380.

Wygraj książkę i wejściówkę na spotkanie z Peterem Brandtem!

Jeśli obecny tydzień zamknie się pod tym obszarem, istnieje spore prawdopodobieństwo dalszych spadków, gdyż otwarta zostanie droga do wsparcia niedaleko 0.7250. W przeciwnym razie, wszelkie przełamane ostatnio wsparcia, będą teraz stanowić dla ceny opór.

0605-AUDUSD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here