Naga MarketsKurs dolara zyskuje do Aussie. Para walutowa AUDUSD trafiła na ważny opórKurs dolara australijskiego do greenbacka umacniał się w drugiej połowie minionego tygodnia. Wtedy też na parze walutowej AUDUSD nastąpiło drugie odbicie od kluczowego obszaru wsparcia. Dziś natomiast notowania  dotarły do ważnego oporu, a zyskujący obecnie dolar amerykański może wskazywać na potencjał do odbicia.

  • Notowania AUDUSD odbiły od wsparcia w zeszłym tygodniu
  • Cena dotarła do ważnego oporu
  • Dziś na rynek wracają sprzedający

Kurs dolara zyskuje do AUD

Jak widać na wykresie 4-godzinnym pary walutowej AUDUSD, notowania wyznaczyły dziś nowe maksima. Dotarły przy tym do kluczowej strefy oporu w okolicach 0,6560.

Reakcja na ten opór w ostatnich godzinach wskazuje na powrót niedźwiedzi, którym udało się znieść ruch wzrostowy z poprzednich 7 świec. Może się zatem okazać, że zyskujący do AUD dolar amerykański sprowadzi notowania na niższe poziomy

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.
Wykres 4-godzinny pary walutowej AUDUSD

W przypadku realizacji nakreślonego wyżej scenariusza, kurs może kierować się do kluczowego obszaru z wykresu 4-godzinnego przy 0,6380. Wcześniej jednak niedźwiedzie na AUDUSD będą musiały jeszcze pokonać lokalne wsparcie w okolicach 0,6453.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here