Naga Markets
au

Na wykresie H1 pary AUD/USD cały czas trwa silny trend spadkowy. Sporych rozmiarów korekta wzrostowa wpisuje się dokładnie w formację kanału. Aktualnie zbliżamy się do dolnej krawędzi, gdzie także przebiega dość solidnie wyglądająca wsparcie. Wydaje się, że krótkoterminowo można spróbować grać na wzrosty zgodnie z ostatnią tendencją, na dłuższą metę kurs powinien jednak kontynuować trend spadkowy. Wybicie kanału i wsparcia dołem będzie potwierdzeniem powrotu do ruchu spadkowego.

au op

OptionTrade, oferuje 79% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 179 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZD/USD – ponownie przy wsparciu H4
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action 14 listopada 2014: AUDUSD, GBPAUD, GBPCAD, USDCAD, GOLD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here