Naga Markets
Sytuacja na wykresie tygodniowym pokazuje, że trwamy w długoterminowym trendzie spadkowym, a widoczne wzrosty byłby korektą zakończoną testem przełamanej strefy SR.


W ujęciu dziennym widać jak dwukrotnie korekty kończyły się na średnich EMA 8-21. Tym razem także oczekuję zakończenia korekty właśnie w takim miejscu. Dodatkowo ze średnimi pokrywa się strefa oporu, która może jednak zostać przełamana, aż do niebieskiej linii.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/USD mamy klin ? okazja czy zmyłka
Następny artykułUSD/JPY w natarciu – wzrosty, kraby i trójkąty.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here