Naga MarketsPara walutowa AUDUSD znajduje się w krótkoterminowym trendzie wzrostowym. Od początku ubiegłego tygodnia obserwowaliśmy przerwę w tym trendzie, gdzie kurs poruszał się bokiem. Jednak już podczas dzisiejszej sesji konsolidacja została zakończona wybiciem górą, a co za tym idzie nastąpił powrót do wzrostów.

Mając na uwadze powyższe, można się rozglądać za sygnałami zakupowymi, zgodnymi z panującym obecnie trendem. Celem dla potencjalnych zwyżek może być opór jaki stanowi linia trendu spadkowego prowadzona od ubiegłorocznym maksimów.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Amica, Ciech
Następny artykułVistula [VST] – Analiza na zamówienie
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here