Naga MarketsW zeszłym tygodniu para AUDUSD dotarła do poziomu 0.6450 co stanowi dokładnie 61.8% ostatniego ruchu spadkowego mierzonego od szczytu 0.7030 do minimum tego roku 0.5500 ( widoczne na wykresie H4). Aktualnie cena dotarła do kolejnego ważnego poziomu 50% fibo. Na wykresie D1 – od wczoraj MACD w fazie spadkowej.

AUDUSD H4 22.04.2020
AUDUSD H4 – cena pokonała wsparcie klina i zrobiła re-test od dołu

Widzimy też, że od przeszło miesiąca cena poruszała się w obrębie zwyżkującego klina, z którego wczoraj w trakcie sesji azjatyckiej wybiła dołem. Dzisiaj byliśmy świadkami re-testu pokonanego wsparcia klina i cena zawróciła na południe.

AUDUSD H1
AUDUSD H1 – lokalna linia trendu (niebieska) została pokonana, wróży to spadki

Na wykresie H1 możemy wyrysować lokalną linię trendu wzrostowego (niebieska), która wydaje się być już pokonana, stąd przewiduję kontynuacje spadków. Najbliższa strefa popytu znajduje się w okolicy 0.6278, może być pierwszym celem podaży. Dość prawdopodobne są dalsze spadki w kierunku kolejnej strefy popytowej zaczynającej się na 0.6225.

Polecam:

ZŁOTO będzie jeszcze tańsze?

“Pomiędzy Teorią a Praktyką”


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here