audusd

Na wykresie H4 pary AUD/USD kurs porusza się w dość ostro nachylonym kanale spadkowym. Aktualnie obserwujemy reakcję podaży na górną krawędź. Układ techniczny wskazuje na to, że dzień dzisiejszy może być dniem spadkowym, który doprowadzi kurs do głównego wsparcia całej konsolidacji.

audusd opcja

OptionTrade, oferuje 79% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 179 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneSTO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – 4 listopad 2014: EUR/GBP, AUD/JPY, NZD/USD
Następny artykułEUR/GBP – test oporu
lukasz nowacki
Starszy redaktor sekcji giełdowej Comparic.pl. Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here