Naga MarketsNa wykresie pary walutowej AUDUSD dołki i szczyty formują się na coraz wyższych poziomach. Wskazuje to na trend wzrostowy, co potwierdza linia trendu prowadzona od dołka z czerwca br.

Trwająca korekta zaprowadziła w tym tygodniu cenę do 50% zniesienia (0.7818) ostatniego impulsu wzrostowego. Poziom ten znajduje się także w pobliżu wspomnianej wcześniej linii trendu. Daje nam to obszar wsparcia, gdzie można się spodziewać odbicia i powrotu do trendu wzrostowego.

Przechodząc na wykres 4-godzinny omawiana widać, że korekta przybrała formę flagi. Aktualnie notowania AUDUSD znajdują się przy jej górnym ograniczeniu.

Skuteczne wybicie górą z formacji flagi wskazywać będzie na potencjał do wzrostów. Najbliższym celem przy takim scenariuszu będą okolice ostatnich maksimów przy 0.8065.

Analizę instrumentu wykorzystać możesz na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>

Alternatywnie, przełamanie linii trendu wzrostowego otworzy drogę do kluczowego obszaru wsparcia między 0.7715 – 0.7740.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here